Na Popluží 821/11, 400 01 Ústí nad Labem
+420 603 247 850
envirocont@envirocont.cz

O nás

Využijte našich více jak 20 let zkušeností.

„Ochrana životního prostředí na všech úrovních, od místních až po globální.“

Historie
Naše společnost byla založena v roce 1998 Ing. Andreou Bednářovou a v roce 2005 došlo ke změně právní formy podnikání na společnost s ručením omezeným.

Stabilní partnerství
ENVIROCONT je stabilním partnerem sestaveným z odborníků, kteří šíří znalosti a dlouholeté zkušenosti ve prospěch našich zákazníků. Naše znalosti neustále prohlubujeme a rozšiřujeme, zakládáme si na profesionálním přístupu.

Zodpovědný přístup
Zodpovědný přístup k udržitelnému podnikání je klíčový pro nás i naše zákazníky. Spoluprací s našimi zákazníky se zaměřujeme na snížení firemních nákladů na oblast podnikové ekologie, úspory energií a materiálu, zvyšujeme povědomí zaměstnanců a zlepšujeme vztahy firmy s veřejností a s orgány státní správy. Samozřejmostí je garance odpovědnosti pro případ vzniku škody.

Naše firemní kultura
Společenská odpovědnost, diverzita a rovné příležitosti jsou součástí naší firemní kultury. Cílem je slaďování našeho rodinného a pracovního života a zajištění rovných příležitostí mezi námi kolegy. Naše diverzita pro nás znamená možnost, jak využívat naší rozdílnosti při dosahování lepších výsledků. Úspěšně jsme absolvovali Genderový a prorodinný audit.

Spojte se s námi. Dejte věci do pohybu.

Spojte se s námi a objevte, co získáte spoluprací s Envirocontem.

KONTAKTUJTE NÁS