Na Popluží 821/11, 400 01 Ústí nad Labem
+420 603 247 850
envirocont@envirocont.cz

Pomáháme dobrým věcem

Jsme součástí regionu.

Cílem naší společnosti je podílet se na zlepšování podmínek života a životního prostředí v našem regionu. K tomuto směřujeme jak spoluprací s našimi zákazníky, tak podporou neziskových projektů zaměřených na ochranu životního prostředí ve spolupráci s Ústeckou komunitní nadací již od roku 2000. Jsme přesvědčeni, že životní prostředí je nenahraditelným bohatstvím a je pro nás ctí pomáhat při zachování jeho krás a hodnot s cílem zajistit jeho předání budoucím generacím.

Naše cesta

Pro náš tým se stalo tradicí konání dobra a v Českém Švýcarsku jsme spolu s našimi rodinami, přáteli a zákazníky zanechali svou stopu. 20. výročí založení naší společnosti jsme oslavili vypuštěním 60tis.plůdků lososa obecného do řeky Kamenice. V darovací kampani se podařilo shromáždit 14175Kč, které byly předány Národnímu parku České Švýcarsko na nákup nových plůdků lososa obecného.

Náš tým svou opakovanou účastí na tzv. Dobroběhu Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem v barvách Ústecké komunitní nadace podporuje dobročinné projekty v ústeckém regionu.

Opakovaně jsme ve spolupráci s našimi zákazníky a rodinami pomáhali i finančně podpořili obnovu Dolského mlýna, kterou realizuje Občanské sdružení Dolský mlýn.

Zúčastnili jsme se i s našimi rodinami akce Za město bez odpadků aneb zameťme si před vlastním prahem, která byla zaměřena na úklid lesa Střížáku, který je nedaleko naší společnosti. Projekt nás zaujal, a proto jsme se rozhodli tuto akci podpořit finančně i vlastní prací.

Těší nás, že jsme mohli pomoci při vyčištění meandrovitého toku říčky Chřibská Kamenice. I u tohoto projektu jsme finančně a vlastním zapojením do prací mohli přispět k zachování přírodních krás pro naše budoucí generace.

Ve spolupráci s Ústeckou komunitní nadací a Národním parkem České Švýcarsko jsme zrealizovali k oslavě 15. výročí založení naší společnosti projekt „Vracení původních druhů dřevin“ na území Národního parku České Švýcarsko. K projektu jsme pozvali naše zákazníky a společně jsme v okolí skalního hrádku Falkenštejn vysázeli více než 1000 sazenic původních druhů dřevin.

Zajímá Vás více o naší společnosti? 
Ozvěte se nám, rádi se Vám představíme.

SPOJTE SE S NÁMI