Na Popluží 821/11, 400 01 Ústí nad Labem
+420 603 247 850
envirocont@envirocont.cz

SLAVÍME A POMÁHÁME ZÁROVEŇ

SLAVÍME A POMÁHÁME ZÁROVEŇ

Pro náš tým se stalo tradicí podporovat projekty zaměřené na ochranu životního prostředí a pomáhat při jejich realizaci, a proto jsme se rozhodli i oslavu 20. výročí založení společnosti ENVIROCONT pojmout v duchu konání dobra.

V Českém Švýcarsku jsme již v minulých letech spolu s našimi rodinami, přáteli a zákazníky zanechali svou stopu v podobě vysazených stromů v okolí Jetřichovic nebo zde v Dolském mlýně na pracích při jeho revitalizaci. Vypouštění lososů byl pro nás nezapomenutelný zážitek a těší nás, že jsme mohli opět v Českém Švýcarsku pomoci. Akce se vydařila, bylo vypuštěno celkem 60 tisíc plůdků lososa obecného, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí od zástupců NP České Švýcarsko, pana Tomáše Salova a pana Pavla Svobody a i počasí nám u závěrečného pikniku přálo. Zvěřinová polévka od Lukáše Vejtruby i vuřty z rodinného uzenářství ve Varnsdorfu byly skvělé.

V darovací kampani se podařilo shromáždit celkem 14 175 Kč. Tyto prostředky budou předány Národnímu parku České Švýcarsko a budou využity na nákup plůdků lososa obecného.

Všem, kteří podpořili tuto akci finančně, děkujeme!

Další fotografie naleznete ZDE  na Facebooku.