Na Popluží 821/11, 400 01 Ústí nad Labem
+420 603 247 850
envirocont@envirocont.cz

XV. Fórum IMS hostila firma SSI Technologies s.r.o.

XV. Fórum IMS hostila firma SSI Technologies s.r.o.

Naše firma ENVIROCONT s.r.o. zorganizovala již XV. Fórum IMS zaměřené nyní na výměnu zkušeností v oblasti úspor energie a ochrany vody. Fórum zahájila a téměř tři desítky hostů z českých i nadnárodních společností přivítala jednatelka společnosti ENVIROCONT s.r.o. paní Andrea Bednářová. Hostitelem akce se stal náš dlouholetý zákazník, společnost SSI Technologies s.r.o., výrobce senzorů pro automobilový průmysl, kterou na Fóru představil ředitel společnosti pan Tomáš Žďárek. Významné projekty z oblasti úspor energie, vody i snižování CO2 prezentoval pan Jindřich Bumba.

Následovala přednáška pana Miroslava Dvořáčka ze společnosti Eco Water Saving s.r.o., jejichž úsporné šetřiče a regulátory šetří finanční prostředky i životní prostředí.

S tématem „Čemu pomůže zelenější byznys aneb chytře na ESG“ hosty seznámil pan Ondřej Veselovský z nadnárodní analytické společnosti CRIF-Czech Credit Bureau.

A protože udržitelnost je pro nás klíčová, prezentovala Michaela Klihavcová ze společnosti Reformát s.r.o. nový produkt „Jak na Teambuilding udržitelně & kreativně“.

Monitoring energií je klíčový pro dosahování úspor energie. S aplikaci E-management seznámil hosty pan Adam Zelenka ze společnosti ENG CR s.r.o.

Zástupci společnosti Schoeller Křešice s.r.o. pan Jakub Šanda a Martin Ptáček prezentovali projekt Náhrada zemního plynu pro vytápění a realizace monitoringu energie ve výrobě.

Vaky na skladování kapalin, které prezentoval pan Adam Stránský, jsou novým produktem našeho zákazníka rodinné společnosti Jabor pro, s.r.o.

Během dne navštívili hosté celý areál společnosti a mohli tak načerpat spoustu inspirace. Zároveň během akce došlo k předání kontaktů, domluvení schůzek či spolupráce, což nás velmi těší, protože pomáhat našim zákazníkům ke zlepšování a na cestě k udržitelnosti je naším cílem.